Hakkımızda

Çorlu’da Evden Eve Nakliye sektöründe 2000’li yıllardan bu yana hizmet sunduğumuz süreç içerisinde çok sayıda şahıs, işletme ve devlet kurumunun nakliye hizmetlerini yürüten Çorlu Ayyıldız Nakliyat, Trakya Bölgesinin önde gelen taşıma firmaları arasında yer almaktadır.

Başta Çorlu'lular olmak üzere tüm müşterilerimize kaliteli ve güvenilir evden eve nakliye hizmetleri veren Çorlu Ayyıldız Evden Eve Nakliyat, hizmet sunduğu süreç içerisinde çok sayıda kişi, kurum ve özel firmaya yüksek kaliteyle hizmet sunması nedeniyle güçlü bir referans ağı elde etmiştir.

Çorlu Ayyıldız Evden Eve Nakliyat, uzun bir geçmişin sunduğu tecrübe ve birikimlerin sağladığı katkılarla müşterilerine nitelikli ve güvenilir evden eve nakliye hizmetleri vermektedir. Taşınmanızdan bir iki gün önceden  Çorlu Ayyıldız Evden Eve Nakliyat çağrı merkezlerine ulaşarak anlaşma yapmanız akabinde müsait olduğunuz gün ve saat için eksper eleman vazifelendirilir. Eksper elemanımız, belirlenen gün ve saatte adresinize gelerek taşınma planlamanız için gerekli ön incelemeyi yapar. Ekspertiz konusunda gereklilik, taşınmanız esnasında her hangi bir sorun yaşanmasının önüne geçmek için gereken malzeme ve gerekli ekibin tam olarak tespit edilebilmesi ve tam bir planlama yapılabilmesidir.

Evden Eve Nakliye hizmeti, evde bulunan eşyaların demonte edilmesi ve sonrasında ambalajlanması ile başlar, nakliyat aracına yüklenmeleri, istiflenmeleri, yol güzergahında nakil, eşyalarınızın yeni eve yerleştirilmeleri işlemleriyle birlikte son kontrollerle sona erer.

 Çorlu Ayyıldız Evden Eve Nakliyat kurumsal yapısı, şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmetlerinde kullandığımız 3 adet orta boy ve 4 adet büyük boy nakliyat aracı, şehir içi asansörlü nakliyat hizmetlerinde kullandığımız 2 adet hidrolik asansör aracı, eşya depolama hizmetleri için 2000 metrekare kapalı alanı bulunan antrepomuz ve ambalaj malzemelerimizden oluşmaktadır. Bununla birlikte, müşterilerimizin taşınma ihtiyaçlarına sorunsuz çözümler sunabilme amacıyla istihdam ettiğimiz her biri kendi branşlarında eğitimli ve tecrübeli personelimiz bulunmaktadır.